Menneskene

Ledende advokater i skjæringspunktet mellom teknologi, anskaffelser og personvern.
Mer enn bare advokater

Thor Beke

Daglig leder, Partner

+47 922 31 690
thor@vaar.law

Espen Bakjord

Partner

+47 928 27 630
espen@vaar.law

Per Anders Vaagenes

Partner

+47 982 22 674
per@vaar.law

Steinar Andersen

Partner

+47 416 60 511
steinar@vaar.law

Erik Shikerin

Advokatfullmektig

+47 456 62 559
erik@vaar.law

Maren Stenseth Torstensen

Advokatfullmektig

+47 951 81 511
maren@vaar.law

Johanne Mustad

Advokatfullmektig

+47 948 39 444
johanne@vaar.law

Niklas Eriksson

Chief Administrative and Financial Officer

+47 928 80 024
niklas@vaar.law

Eivind Dahl Thoresen

Daglig leder og partner i Vaar Consulting

+47 414 47 974
eivind@vaarconsulting.no

Fredrik Akselsen Bachke

Seniorkonsulent i Vaar Consulting

+47 405 52 657
fredrik@vaarconsulting.no

Julie Charlotte Kristiansen

Konsulent i Vaar Consulting

+47 959 89 896
julie@vaarconsulting.no

Tina Nguyen

Kontormedarbeider

+47 909 22 993
tina@vaar.law

Effektiv
Service.

Vi jobber effektivt og brenner for å gi en kundeopplevelse som er nær og responsiv.

Et Team med
Eksperter.

Våre advokater er noen av landets fremste eksperter på flere av disse rettsområdene.

Innovative og
Nysgjerrige.

Vi er nysgjerrige og opptatt av innovasjon, og jobber for å finne nye og smarte løsninger som vi og våre kunder har nytte av.

Kontakt oss

Hvis du har noen spørsmål eller trenger bistand innenfor et av våre rettsområder kan du fylle ut skjemaet nedenfor så tar vi kontakt med deg:

    Referansekunder

    Vi er stolte av å jobbe med noen av Norges mest spennende virksomheter: